Web Tasarımı Adana

Thumbnail image

Web Sitemi Nasıl Yaptırabilirim?

Web sitesi kurmak için oldukça fazla yöntem bulunuyor. Bu yöntemler arasında en iyisi Joomla tabanlı bir web sitesi kurmaktır. Eskiden bir web sitesi kurmak için web tasarım ve kodlama bilmek gerekiyordu. Fakat yeni geliştirilen Joomla gibi içerik yönetim sistemleri sayesinde artık herkes basit bir şekilde kendi web sitesini kurup yönetebiliyor. Ayrıca Joomla tabanlı web siteleri seo dostu oldukları için google tarafından çok seviliyor ve kısa sürede google aramalarında üst sıralarda yerini alıyor. Bu sayede kısa sürede web sitenize binlerce ziyaretçi sağlayarak ürün veya hizmetlerinizi tanıtabiliyor veya web sitenize reklam alarak para kazanabiliyorsunuz. Joomla tabanlı bir web sitesini çok kolay bir şekilde sadece yarım saatlik bir sürede kurabilirsiniz.
Web sitesi kurma rehberine buradan ulaşabilirsiniz.
Joomla tabanlı bir web sitesi nasıl yapılır? Web sayfası nasıl yapılır?


Joomla tüm dünyada en yaygın kullanılan web site içerik yönetim sistemidir. Google’da herhangi bir konuda arama yaptığınızda karşınıza çıkan web sitelerin %80’den fazlası Joomla tabanlıdır. Wordprees tamamen ücretsizdir ve bu sistemi kullanarak dilediğiniz kadar web sitesi kurabilirsiniz.

Web sitesi kurma rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

Joomla tabanlı web sitesi kurmanın avantajları nelerdir?

1- Joomla tamamen ücretsizdir.

Joomla sayesinde ücretsiz olarak dilediğiniz kadar web sitesi kurabilirsiniz. İhtiyacınız olan web siteniz için bir alan adı (sizinsiteniz.com gibi) ve bu siteyi barındıracağınız bir hostingtir. Com, net ve org gibi popüler alan adı uzantılarının bir yıllık maliyeti ortalama 10 TL çıvarındır. Web sitenizi barındıracağınız hosting ise yıllık 25-30 TL çıvarındadır. Kısacası Joomla tabanlı bir web sitesi oluşturmak size 40-45 TL’ye gelir. Böyle bir web sitesini web tasarımcılara yaptırmak ise, 250 TL’den başlar. ve Sizin İstediğiniz İçerire göre değişir…

2- Joomla ile web site kurmak ve yönetmek çok kolaydır.

 

Joomla tabanlı bir web site kurmak için kesinlikle kodlama ve web tasarım bilmek zorunda değilsiniz. Sadece Facebook kullanabilen biri bile Joomla ile bir web sitesi kurabilir. Web sitesini kurduktan sonra yönetmek ise Facebook kullanmak kadar basittir. Basit ve inanılmaz kullanışlı olan yönetim paneli sayesinde yazı, resim ve videolarınızı saniyeler içinde yayınlayabilirsiniz. Web sitenizin görüntüsünü hazır temalar sayesinde dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bu temaların renklerini, menülerini ve arka planlarını değiştirebilir kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Ve bunları yapmak sadece birkaç tuşa basmaktan ibarettir.

Aslında önemli olan web sitesini kurmak değil yönetmektir. Eğer çok paranız varsa web tasarımcılara web sitesi kurdurabilirsiniz. Web sitesi kurmak için sizden yüzlerce hatta binlerce lira para alırlar ve kurup size teslim ederler. Fakat web sitesini kurup yönetemedikten sonra bir anlamı yoktur. Web sitenize yeni bir şeyler eklemek istediğinizde her seferinde tasarımcılara servet ödemekten başka bir işe yaramaz. Joomla tabanlı bir web sitesini yönetmek 8-10 yaşındaki çocukların yapabileceği kadar kolaydır. Kısacası Joomla sayesinde web sitenizi yönetmek kurmaktan bile basittir. Joomla ile site yapmak hazır web sitesi sahibi olmak gibi bişeydir.

3- Joomla tabanlı kurulan siteler çok kaliteli ve seo dostudur.

 

Bu sistemle kurulan siteler google gibi arama motorlarında çok kısa sürede yükselir. Bunun sebebi ise, Joomla içerik yönetim sisteminin google tarafından çok sevilen bir alt yapıya sahip olmasıdır. Başka bir yöntemle kurmuş olduğunuz bir web sitesi ile Joomla karşılaştırıldığında google gözünde kesinlikle Joomla büyük bir avantajdır.  Kısacası google aramalarında üst sıralarda yer almak istiyorsanız kesinlikle Joomla tabanlı bir site kurmalısınız. Joomla sağlamış olduğu binlerce ücretsiz eklenti sayesizde çok basit bir şekilde site içi seo ayarlarını yapmanızı sağlamaktadır. Normal bir web site tasarımında site içi seo yapmak için kodlama bilmeniz gerekmektedir. Fakat Joomla tabanlı bir web site kurarken seo ayarlarını eklentiler sayesinde dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. Joomla seo ayarları için sadece bir kaç eklenti kurmanız yeterlidir.

4- Temalar ve eklentiler.

Joomla web sitenizin tasarımı için binlerce ücretsiz tema ve eklenti sunmaktadır. Bu hazır temalar arasından dilediğinizi seçerek web sitenizi çok basit bir şekilde tasarlayabilirsiniz.  Joomla tema ve eklenti bakımında en zengin içerik yönetim sistemidir. Dünya üzerindeki pek çok ücretsiz blok servisi bile Joomla tabanlıdır. Hazır temaları çok basit bir şekilde kendinize uygun olarak düzenleme imkânı da sunmaktadır. Web sitenizin görünümünü sadece birkaç tuşa basarak şekillendirebilirsiniz.  Hazır temalar sayesinde dilediğiniz alanda, eğitim, sanat, teknoloji, internet, iş, sağlık, spor, müzik, forum, e-ticaret, satış ortaklığı, finans, adsense vs. temalar bulundurduğu için istenilen her alanda web site yapmak mümkündür. Hazır web site satın almak yerine keslinlikle kendiniz Joomla tabalı bir site yapmanızı tavsiye ederim.

Web sitesi kurma rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin en iyi şekilde ziyaretçilerinize veya müşterilerinize ulaştırmanın en ekonomik ve en kolay yoludur. Şirketlerin web sitesine sahip olmaları artık yasal olarak bir zorunluluktur. Zorunluluktan öte web sitesi, firmanız için bir prestij, bir güven oluşturma aracıdır. Günümüzde hızla gelişen teknoloji ve insanlardaki zaman problemleri artık bütün işlerimizi internet üzerinden yapılır olmasını zorunlu hale getirmiştir. Turna Tasarım ihtiyacınız olan her türlü kurumsal veya kişisel web sitesini uygun fiyat seçenekleri ile oluşturuyor.

Her türlü web yazılım projelerinizi bize anlatın, size en uygun çözümlerimizi sıralayalım. Anadolu Web Tasarım, E-Ticaret, Online Bilet Satışı, Otel Rezervasyon Sistemi, Emlak Portalı, Haber Portalı ve daha bir çok web tabanlı yazılım çözümleri ile hizmetinizdedir..  Anadolu Web Tasarım olarak deneyimli yazılım kadromuz ile özgün çözümler üretiyoruz.

Anadolu  Web Tasarım

İçerik Yönetim Sistemi nedir? Web sitenizin içindeki yazıları ve resimleri istediğiniz gibi kontrol edebildiğiniz, yeni resimler, yeni yazılar veya yeni sayfalar ekleyebileceğiniz sistemin adıdır. Bu sistemde size tanımlanmış olan kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme giriş yaparak web sitenizi 7 gün 24 saat, internet bağlantısı olan her bilgisayardan ve istediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz. İster kişisel web sitesi açmak isteyin istereniz firmanız için web tasarım yaptırmak isteyin, içerik yönetim sistemleri ile web sitenize kolayca hükmedin.

Kuracağınız bu sistemde en kolay ve en güzel yanı güncellemek yeni içerik eklemektir. Çok kalay ve basit.

Böyle bir sistem için yardım talep ederseniz bizler hazırız.

 

 

Yetişkinler İçin Hobi Kursları

Yetişkinler İçin Hobi Kursları

Anadolu Güzel Sanatlar Merkezimizde Hobi, Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık, Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık ve Çocuk Grupları için resim, heykel, ebru, fotoğraf kurslarımız 12 ay boyunca devam etmektedir. Hobi ve çocuk gruplarında kayıtlarımız 1 aylık yapılır ve kursiyer istediği kadar kurslara devam edebilir. Kursumuzda başarılı işler çıkmaktadır. Sizleri de aramızda görmekte memnun oluruz. Kursiyer arkadaşlarımız temel teknik bilgileri aldıktan sonra karakalem, yağlıboya, guaş boya, suluboya veya kuru boya tekniklerinden istedikleri alanda detaylı bilgi alırlar. İsterlerse tüm teknikleri aynı sezon içerisinde öğrenebilirler. Yapılan çalışmalarda isteğe göre farklı malzemeler kullanılarak tamamen orijinal resim çalışmaları da yapılabilir. Yağlıboya, karakalem, pastel, sulu boya tekniklerini en kolay yöntemleri ile öğrenebilirsiniz. Sezon içerisinde çeşitli mekânlarda sergilerimiz yapılmaktadır. Kurslarımızın yanı sıra gezilerimize, doğa yürüyüşlerimize, yemekli-eğlenceli toplantılarımıza dileyen tüm arkadaşlarımız ve misafirlerimiz daverlidir. Sanatın güzel yüzleri ile tanışmanız için sizleri bir çayımızı içmeye davet ediyoruz.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..


Yetişkinler İçin Ebru Kursları

Yetişkinler İçin Ebru Kursları

Çizim Sanat Evleri Sanat ile uğraşmak ve bu konuda olan yeteneklerinizi geliştirmek için hiçbir zaman geç kalmış sayılmazsınız ve bu konuda sizler çizim sanat evleri bulunması ile de sizler istediğiniz gelişimi sağlayabilecek siniz. Yağlı boya kursları gibi sanat kurslarını kaliteli bir şekilde alabilmeniz için de bizler Anadolu Sanat Merkezi olarak profesyonel bir hizmet vermekteyiz. >Kültür evi olarak yer almamız ile birlikte sanatseverleri buluşturmak tayız ve sizlere de çizim sanat evleri anlamında bizi tercih etmeniz ile birlikte burada onlarla bir araya gelecek ve onların tecrübelerinden yararlanabileceksiniz. Çocuk eğitimi en çok önem verilen konular arasında yer almakta ve bizlerde onların başarıl bir hayat yaşayabilmeleri için sizlerin yanınızda yer almaktayız. Hobilerinizi geliştirebileceğimiz bir merkez olarak da hizmet vermekteyiz ve fotoğrafçılık, heykel, ebru, resim kursları gibi pek çok alanda kursları da burada alabileceksiniz. Çizim sanat evleri anlamında sizler arayışınıza son verebilmek için merkezimizi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..


Yetişkinler İçin Karakalem Kursları

Yetişkinler İçin Karakalem Kursları

Karakalem kursları bir çok sanat kursu için gereklidir. Resim yapmak isteyen sanatseverlerin veya üniversite hazırlık kursuna hazırlananların öncelikle karakalem çalışmalar yapabiliyor olması gerekir. Peki karakalem nedir? Karakalem çok yönlü bir çizim aracıdır ve malzemesidir. Çalışma yapılırken kirli bir ortam yaratabilir. Karakalem birçok malzemeden elde edilebilir. Yakılarak kömür haline getirilmiştir. Genellikle öğüt ya da asma dallarından üretilebilir. Kurşun kaleme benzer. Aradaki fark ise bu maddenin sıkıştırılmış ve ahşapla çerçevelenmiş halidir. Çocuklara Yönelik Karakalem Kursları Devam Etmekte. Çocuklarla Hep Özel Çalıştık. Sizlerde Çocuklarınızın Yaratıcılıklarınızı Geliştirmesini İsterseniz Aramıza Katılsınlar Her Cumartesi Atölyedeyiz Kurşun kalem böylelikle ele bulaşmayan bir yapıya sahip olur, temiz bir çalışma ortamı yaratır. Kurşun kalemin diğer avantajı ise kömür çubuktan farklı olarak, baskı uygulandığında kolayca kırılmayacaktır. Karakalemler koyu renkler elde etmek için idealdir. Karakalem sayesinde karanlık ya da çok ince çizgilerinden, grilere kadar bir dizi ton zenginliğine olanak sağlamaktadır. Bu yüzdende portre çalışmaları için harikadır.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..


Yetişkinler İçin Canlı Model Kursları

Yetişkinler İçin Canlı Model Kursları

GSF hazırlık kurslarımız her yıl Ekim-Ağustos ayları içerisinde devam eder. Sezon içerisinde de kayıtlarımız sürer. Kursiyerlerimizin %95’inin hiçbir çizim alt yapısı yoktur. Yani çizimle ilgili hiç bilginiz yoksa bile istek ve istikrar varsa rahatlıkla İç Mimarlık Endüstriyel Tasarım AnimasyonResim-İş Öğrt.Grafik Tasarım – Tekstil Tasarım gibi yirmiye yakın bölümden birine yerleşebilirsiniz. Sloganımız “Sıfır Çizimle Gel, Süper Çizimle Git” Türkiye genelinde, bünyesinde GSF olan tüm üniversiteler Haziran-Temmuz –Ağustos ve Eylül ayları içerisinde, kendi belirledikleri tarihlerde, özel yetenek sınavlarını yaparlar. Yani öğrenciler aynı yıl birden fazla üniversitenin özel yetenek sınavına girerek kazanma şanslarını arttırabilirler. Her yılın Mayıs ayında Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Fuayesi, Seyhan Belediyesi Tiyatro Fuayesi veya Tarihi Kız Lisesi Resim Galerisinde sergimizi açarak yapılan çalışmaları halkımızın beğenisine sunarız. Hobi gruplarımız yılın 12 ayı süresince devam eder, aylık veya dönemlik kayıt yapılabilir Anadolu Güzel Sanatlar Merkezimizde Hobi, Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık, Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık ve Çocuk Grupları için resim, heykel, ebru, fotoğraf kurslarımız 12 ay boyunca devam etmektedir.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..


Yetişkinler İçin Hat Kursları

Yetişkinler İçin Hat Kursları

Hat sanatı tamamen sanatçıya bağlı bir çalışmadır. Önemli olan hat ile yazmak istediği şeyin belirlenmesidir. Sanatçı ilk olarak yazılacak şeyi kağıda yerleştirdikten sonra ruhunun ve sanatının elverdiğince sembolleştirerek ve sonucunda da hat sanatı ortaya çıkarmaktadır. Kişinin hayal gücü hat sanatında harflerin sembolleştirilmesi ya da sembolün harfe uygulanması ile ortaya çıkar. Kişinin hayal gücü ne kadar geniş olursa olsun bunu kağıda aktarmazsa hat sanatı ortaya çıkamaz. Kaligrafi yani hat sanatı yapmayı öğrenmek isteyen kişi ustasını iyice gözlemle melidir. Gerçek bir hat ustası olabilmek için uzun bir uğraş ve emek gerekmektedir. Ve elbette ki o ruha erişebilmek işin en önemli kısmıdır. Sanatın güzel yüzleri ile tanışmanız için sizleri bir çayımızı içmeye davet ediyoruz. Sanatın Adresi Anadolu Güzel Sanatlar Merkezi Karakalem kurslarımıza katılmak için yetenekli olmanız gerekmez. Öğretmenlerimizin ortak fikri şudur; resim yapabilmek için yetenek %1, istek ve istikrar ise %99 önemlidir. Karakalem dersleri alarak kendinizi geliştirdiğinizde karakalem çizim siparişleri alabilirsiniz. Veya karakalem çizmeyi sadece deşarj olmak, güzel zaman geçirmek için de istiyor olabilirsiniz.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..


Yetişkinlerle Fotoğraf Kursları

Yetişkinlerle Fotoğraf Kursları

Fotoğraf çekmek pek çok insanın sevdiği bir şey olmasına karşın iyi fotoğraf çekme teknikleri bilinmemektedir. Bu nedenle amatör fotoğrafçılık anlamında sizlere yardımcı oluyor ve sizlerin istediğiniz gibi sanatsal değerleri olan fotoğrafları çekebilmenizi verdiğimiz kurslar ile sağlıyoruz. Fotoğrafçılık kursları arasında en iyi eğitimi biz vermekteyiz. Burada sizler bu konuda uzman olan öğretmenler ile güzel ve sanatsal değeri olan fotoğraflar çekebilmeyi öğrenmenin keyfini çıkartacaksınız. Amatör fotoğrafçılık ile başlayacak bu eğitim sizlerin en büyük hobiniz olacak ve artık kendinizi çekeceğiniz fotoğraflar ile ifade edebiliyor olmanın da memnuniyetini yaşayacaksınız. Kendisini mutlu eden bir zaman dilimi, diğer sorumlulukları ihmal etmek demek değildir. Bireyin, kendi beden ve ruh sağlığını en iyi düzeyde tutmaya çalışması en doğal hakkıdır. Sizi mutlu edecek hobilerinizi ertelemeyin. Aksine bir an önce o hobilerinize başlayın. Mutlu birey demek, mutlu aile, mutlu toplum demektir. Yağlıboya, karakalem, pastel, sulu boya tekniklerini en kolay yöntemleri ile öğrenebilirsiniz. Sezon içerisinde çeşitli mekânlarda sergilerimiz yapılmaktadır. Kurslarımızın yanı sıra gezilerimize, doğa yürüyüşlerimize, yemekli-eğlenceli toplantılarımıza dileyen tüm arkadaşlarımız ve misafirlerimiz daverlidir.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Thumbnail image

Telefon    : 0322 459 37 37
Cep          : 0543 763 45 49
Cep          : 0537 281 97 97

Merkez: Çınarlı Mah. 61014 Sok. No: 4 Arzu Apt. Zemin Kat: 2 Seyhan / ADANA Tel: 0322 459 37 37

Atölye : Döşeme Mah.  60025 Sok. No: 24   Seyhan / ADANA  Tel: 0322 431 11 54

Adana da Joomla, Adana da Joomla Dersleri Verenler, Adana da Joomla Eğitimcileri, Adana da Joomla Kursları Düzenleyenler, Adana da Joomla Okulları, Adana da Joomlacılar, Adana da Web Tasarımı Yapan Sağlam Web Mastır, Baskı, Baskı Çeşitleri, Baskı Makinaları Fiyatları, Bayrak Tabela, Bebek Reklam, Bebek Reklam Ajansları