Adana Çocuklar İçin Sanat Kursları Adana Çocuklar İçin Sanat Kursları Adana Çocuklar İçin Sanat Kursları

Çocuk Eğitimleri

Thumbnail image

 

Çocuklar İçin Özel Eğitici Kurslar

Çocuk Gruplarımızda Öğrenciler 12 Ay Boyunca Ders Alabilirler.

Grup şeklinde yapılan resim, heykel ve ebru derslerimizin sonucunda, teknik bilgilerin yanı sıra sosyal açıdan da çocuk psikolojisi üzerinde çok olumlu sonuçlar gözlenmekteyiz.  Çocuklarını bu sanat etkinliklerine dahil etmek isteyen velilerimiz diledikleri tarihte kayıt yaptırabilirler. Her yıl mayıs ayı sonunda öğrencilerimizin  çalışmaları çeşitli galerilerde sergilenir. Dileyen çocuklar yaz sezonunda aylık paket programlarımıza da katılabilirler.


 

Çocuklar derslerde, ebru, heykel, kuru boya, pastel boya, sulu boya, guaj boya ile tual, aliminyum folyo, cam, kağıt gibi materyaller üzerine resim çalışmaları yaparak, malzeme tanıma ve uygulama konusunda seviyelerine göre teknik bilgi alma imkanı bulurlar.


Sezon İçinde Devam Eden Çocuk Grupları: Gruplarımız 05-13 yaş arası çocuklara hitap etmektedir. Dersler  cumartesi  günleri, saat 10. 00 – 12. 00 arasın da yapılmaktadır. Sınıf mevcutları ortalama 6-8 öğrencidir. Dersler 01 Ekim  – 30 Mayıs tarihleri arasında yapılır. Mayıs sonu veya haziran ayı başlarında çeşitli galeri ve fuayelerde yapılan çalışmalar sergilenir. Aylık ücretleri ?TL.dir


Yaz Sezonu Çocuk Kursları Yaz Sezonu Çocuk gruplarımız 05-13 yaş arası çocuklara hitap etmektedir. Yazın derslerimiz hafta içi 2 gün saat 10.30-12.30  arasında yapılır. Gruplar ortalama 4-8 kişiliktir.  Aylık ücretleri ? TL.dir.


Özel Dersler :  Dileyen veliler resim – heykel- ebru derslerini birebir özel ders olarak da talep edebilirler. Gün ve saat velilerle birlikte belirlenir. Özel derslerde saat ücreti ? TL.dir.


  Amacımız; Çocuklarda Sosyalleşme, Resim Aracılığı ile Duygusal Olarak İçin de Paylaşamadığı Duyguları Bizimle Paylaşabilmeyi Sağlama, Rahatlama, Enerjilerini Atabilme, El Bilek Beyin Koordinasyonunu İnce Motor Kaslarını Güçlendirebilmek, Iraksak Düşünmesini, Yaratıcılıklarını Geliştirmeyi Sağlamaktır.


 Öğrencilerimizle Birlikte Çok Güzel Çalışmalara İmza Atıyoruz. Sizinde Çocuğunuzu Aramızda Görmek İsteriz.


Gösterdiğimiz Tekniklerden Bazıları:


Sulu Boya, Kuru Boya, Pastel Boya, Yağlı Boya, Karakalem Lavi (Çini Mürekkeple ve Su) Alüminyum Folyo Kabartma, Ebru Teknikleri, Rölyef Kabartma Heykel (Alcıdan Oyarak) Kilde Kabartmalar, Vitray Teknikleri, Vazo Boyama vb Birçok Teknik ve Kuralları Göstererek Yıl Sonu Sergi ve Gösterileri İle Kapatıyoruz.


Thumbnail imageThumbnail image

Çocuklar İçin Ozel Kurslar

  ÇOCUK GRUPLARI ve KURS FİYATLARIMIZ


Desen Çalışması, Yağlı Boya Teknikleri Sulu Boya Teknikleri, Akrilik Çizimler, Aliminyum Folyo, Ebru Çalışmaları vb gibi Dersler Yapılmaktadır


Çocuklarımız Heykel Atölyalerinde Çalısıyorlar

 Thumbnail imageThumbnail imageThumbnail image

Çocuklarımız Ebru Atölyelerinde Çalışıyorler

Thumbnail imageThumbnail imageThumbnail image

Öğrencilerimiz Deneyerek Görerek ve Uyguluyarak Öğreniyorlar


Thumbnail imageThumbnail image

Thumbnail imageThumbnail imageThumbnail image

Öğrencilerimiz Suluboya Çalışırlarken

Thumbnail imageThumbnail imageThumbnail image

Thumbnail imageThumbnail imageThumbnail image

Çocuklarımız Pastel Boya Teknikleri Öğrenirlerken

Thumbnail imageThumbnail imageThumbnail image

Öğrencilerimiz Kendilerine Maske Yaparlarken

Thumbnail imageThumbnail image

Thumbnail image

Öğrencilerimizn Geleneksel Dönem Sonu Sergileri

Thumbnail imageThumbnail imageThumbnail imageThumbnail imageThumbnail imageThumbnail image

Öğrencilerimiz Kendi Sergilerini Yaparlarken

Thumbnail imageThumbnail image
VideoDerslerVideo Dersler İzle

KarakalemBoyamaKarakaleKuruBoyaKuruBoyaSuluBoyaDersleriSuluBoyaPastelBoyaPastelBoyYagliBoyaYagliBoyaPerspektifCizimleriPerspektifDijitalBoyamalarDijital

Thumbnail image 

Çocuk Eğitimi Adana, Çocuk Eğitimleri Adana, Çocuk Gelişim Kursları Adana, Çocuk Kursları Adana, Çocuklar Adana, Çocuklar İçin Sanat Dersleri Adana, GSF Hazırlık Adana, Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu Adana, Güzel Sanatlar İçin Dershane Adana, Karakalem Kursları Adana, Mimarlık Kursu Adana, Resim Kursları Adana, Resim Kursu Adana, Resim Öğretmeni İçin Hazırlık Kursu Adana, Yetenek Hazırlık Kursları Adana