Unutulmayan Resim Sergileri

Thumbnail image

Yaptığınız çizimin ayrıntısına geçmeden ilk önce kaba bir eskiz çizmek ve çizim geliştikçe çizgileri belirginleştirmek her zaman önemlidir. Bu çizim işlemini evrelerle anlatacak olursak ilk evre her zaman çok şematik olmalıdır. Bu formun üzerine gelecek çizgiler düzeltme gerektirmeyecek ölçüde net olarak çizilmelidir.Kontur üzerine yapılan çalışma ilk çizgilerin üzerine yenileri eklendikçe daha da kalıcı biçimde oluşmasına izin verir. İlk yapnın üzerine daha kalıcı çizgiler yerleştirmek çok daha kolaydır. Sadece kesin olduğu düşünülen çizgilerin üzerinden gidilmelidir.Bu şekilde çizimin temel ögeleri, daha koyu olarak gözükecektir.
Çizime başlandığında yapıldığı gibi, artan yoğunluklu yumuşak çizgilerle çalışmaya devam edilir. Çizim ilerledikçe, formların daha hassas biçimde tanımlanıp çizilmesiyle birlikte çizgiler daha da kesinleşip yoğunlaştırılır.

Thumbnail imageMimarlık KurslarıThumbnail imageMimarlık KurslarıThumbnail imageMimarlık Kursları


Thumbnail imageDoğada ÇekimThumbnail imageDoğada ÇekimThumbnail imageDoğada Çekim

Thumbnail imageDoğada ÇekimThumbnail imageDoğada ÇekimThumbnail imageBulut Çekimi

Thumbnail imageSanat EtkinlikleriThumbnail imageSanat EtkinlikleriThumbnail imageSanat Etkinlikleri

Thumbnail imageProfesyonel ÇekimlerThumbnail imageProfesyonel Çekimler

 


Hangi Kursları Katılabilirsiniz
Gurur Tablolarımız İnceleyiniz
Kurs Saatini ve Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız
Öğrenci Çalışmaları Görmek İçin Tıklayınız
Anadolu Sanat Marketi Görmek İçin Tıklayınız


VideoDerslerVideo Dersler İzle

KarakalemBoyamaKarakalemKuruBoyaKuruBoyaSuluBoyaDersleriSuluBoyaPastelBoyaPastelBoyaYagliBoyaYagliBoyaPerspektifCizimleriPerspektifDijitalBoyamalarDijital

Thumbnail image

İletişim Bilgileri:


0322 459 37 37
0532 165 2 000
0545 200 222 0
0505 296 21 96
Merkez: Çınarlı Mah. 61014 Sok. No: 4 Arzu Apt. Zemin Kat: 2 Seyhan / ADANA 0322 459 37 37
Atölye: Döşeme Mah.60025 Sok. No: 24 Seyhan / ADANA 0322 431 11 54


 

 

Anadolu Güzel Sanatlar Resim Sergileri, Anadolu Güzel Sanatlar Resim Sergilerimizi Gezdiniz mi?, Çok Etkileyici Sergiler, Çukurovada çok etkileyici sergiler, Çukurovada fotoğrafcılık sergileri, Çukurovada kurs sergileri, Çukurovada resim etkinlikleri, Çukurovada Sanat Sergileri, Çukurovada Unutulmayan Resim Sergileri, Çukurovada Unutulmayan Resim Sergşleri, Fotoğrafçılık Sergilerimizi Gezdiniz mi?, hobi edinmek istiyorum, Hobi Evi Kurs Evi, Hobi Olarak Hat Eğitim Kursları Açıldı, Karakalem Anahtar Çizim Örneklerine Bakınız, karakalem çizim teknikleri, Karakalem Eğitim Salonları, Karakalem Kurslarına Kayıtsız Kalmayınız, Karakalem Okulları, Karakalem Sergileri Düzenleyen Kursları İnceleyiniz, Kurs Sergilerimizi Gezdiniz mi?, resim etkinlikleri, Sergi Düzenleyen Kursiyerler, Sergi Etkinliklerimiz, Unutulmayan Resim Sergilerimizi Gezdiniz mi?