Adana'da Ücretsiz resim Kursları

Güzel Sanatlara Hazırlık İmgesel Çizim Kursları

Güzel Sanatlara Hazırlık İmgesel Çizim Kursları

Güzel Sanatlara Fakülteleri İçin Hazırlık Karakalem Kurslarımız Devam Etmektedir. Güzel Sanatları Düşünen Herkese Açıktır. Yaş Sınırlaması Yoktur. Her Yaşta Ve Her Kesimde Öğrenciyi Yerleştirmiş Durumdayız.


Karakalem kurslarımızda güzel sanatlara hazırlık veya özel ders seklinde yapılmaktadır.


Hafta içi ve hafta sonu grup seçenekleri mevcuttur. Hafta içi gruplar 01 Ekim – 30 Mayıs arasında,  hafta sonu grupları ise 12 boyunca devam eden gruplardır.  Mayıs sonu veya Haziran ayının ilk haftası, yapılan çalışmalar beğeniye sunularak sergimiz yapılır. Dileyen arkadaşlar çalışmalarını sergide satabilirler. Ayrıca şu an yapım aşamasında olan satış sayfamızda da resimlerinizin satışı sizin adınıza yapılacaktır.


Karakalem kurslarımız da çizim derslerimizde paket programlara tabidir. Cumartesi saat 9.00 – 12. 00 – 13,00-16,00saatleri arasında gelen öğrencilerimiz almaktadır. Bu gruplarda karakalem teknikleri öğretilmekle birlikte, diğer derslerde öğretilmektedir. Çocuklarda ince motor kaslarının gelişiminde çok büyük katkıları olmakla birlikte gördüğü eşyaları daha dikkatli bakması gerektiğini öğrenir. Dikkat algısı güçlenir. El becerileri artar. Sosyalleşir. Kendine güveni artar…


Sanat atölyelerimizin birine bu özel kurslardan birini aldırtmanızı öneriyoruz. Deneme derslerimize bekleriz. Çocuklarınız bir ders misafirimiz olsun, ortamda olmak isterlerse, sonra kayıt yaptırın. Misafir gruplarına bekleriz.


Büyüklere yönelik karakalem sanat atölyelerimizde çok güzel etkinliklerle bir ortamda karakalem öğrenme garantisi veriyoruz. Karakalemde portre, karakalem manzara, karakalem obje, karakalem model vb. konularda çalışmalarımızla sizlerin de bir karakalem uzmanı olmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Farklı farklı öğretmenlerin öğretisiyle kendinizi daha da iyi görebileceğinizi umut ediyoruz. Karar vermeniz yeterlidir. Deneme derslerimize sizleri de bekleriz.


Atölyelerimizde her yaşta ve saatlerde derslerimiz mevcuttur. Sizleri de aramızda görmekte onur duyarız. Karakalem çalışmaları ile çok güzel sergiler açan öğrencilerimizle grup duyuyoruz. 10 yılını dolduran öğrencilerimiz hala aramızda devam etmektedir.


Karakalem sanat eğitiminde adana da tek kuruluş diyebiliriz. Karakalem sanat atölyeleri ile 1989 dan beri sizlerleyiz. Çocuklarınız ya da sizleri bir kahve içmeye bekleriz. Atölyelerimiz gezerek örnekleri inceleyebilir programlarımız hakkın da bilgi alabilirsiniz. Karakalem eğitimleri ile sadece karakalem diye düşünmeyin diğer konulara da etkisi olacağını garanti ediyoruz. Suluboya yağlı boya yapmanın en güzel yolu karakalem yapmaktır. Karakalem resim sanatının namusu gibidir.


Karakalem mi çalışıyorsunuz? Gelim bizimle çalışın. Birlikte güç doğar. Sergiler ve şenlikleri birlikte organize edelim.

 

 

Adana'da Desen Atölyesi
Anadolu Sanat Atölyesi Adana
Güzel Sanatlar İçin Çizim Kursları Adana
Adana'da Anadolu Güzel Sanatlar
Adana'da Çizim Atölyesi
Adanada Güzel Sanatlara Fakülteleri Hazırlık Sınıfları
Çocuklar İçin Karikatür Örnekleri Adana
Adana Güzel Sanatlara Fakülteleri Hazırlık Sınıfları
Adana'da Anadolu Güzel Sanatlar Eğitim Kurumları
Adana'da Anadolu Guzel Sanatlar Egitim Kurumlari
Karakalem Örnekleri Adana
Anadolu Karakalem Örneği Adana
Bisiklet Çizim Örneği Adana
Güzel Sanatlarda Çıkmış İmgesel Çizimler Adana
Güzel sanatlar Öğrencileri İle Röportajlar Adana
Anadolu Güzel Sanatlar Resim Sergilerden Adana
Anadolu Güzel sanatlar Karakalem Çalışma Örnekleri Adana
Çok Güzel Mekan Çizim Örnekleri Adana
Adana'da Anadolu Güzel Sanatlarda Sergi Açılışları
Anadolu Güzel Sanatlar Fotoğraf Gezileri Adana
Anadolu Güzel Sanatlar Öğrencileri İle Sınavlara Gitme Adana
Adana'da Güzel sanatlar Öğrencileri İle Röportajlar
Adana’da Anadolu Güzel Sanatlarda Modelden Desen Çizim Eğitimleri
Adana’da Anadolu Güzel Sanatlarda Modelden Desen Çizim Eğitimleri
Güzel Sanatlar Fakülteleri İçin Çizim Kursları Adana
Anadolu Güzel Sanatlarda Karakalem Çizim Atölyesi Adana
Anadolu Güzel Sanatlarda Karakalem Çizim Atölyesi Adana
Anadolu Güzel Sanatlar Çizim Dersinde Adana

Adanadaki Başarılı Karakalem İmgesel Çizimler, Adanadaki Bilgisayar İmgesel Karakalem Çalışmaları, Adanadaki En Güzel İmgesel Tasarımı, Adanadaki En Hit İmgesel Çizimi, Adanadaki En Hit İmgesel Karakalemi, Adanadaki En Hit Karakalem İmgesel, Adanadaki En İyi İmgesel Çizimi, Adanadaki En İyi İmgesel Karakalemi, Adanadaki En İyi Karakalem İmgesel, Adanadaki En İyi Karakalem İmgesel Çalışmaları