Flash Tabanlı Galerilerin Yapımı

Thumbnail image

 

 

Flash Tabanlı Galeriler

MotoCMS, Flash Tabanlı İçerik Yönetim Sistemi – CMS

Flash cmsİçerik yönetim sistemi ve flash, bu iki kelimenin bir arada kullanılmasına pek de aşina değiliz aslında. İçerik yönetim sistemi denince genelde php içerik yönetim sistemi akla gelir. Ancak flash ile de bir içerik yönetim sistemi, hazır script ve template kullanarak kısa sürede profesyonel bir web sitesi yapabilmek mümkün. MotoCMS, eski adıyla flashmoto, flash ile hazır şablonlar aracılığıyla hem geliştiriciler, hem de flash bilmeyenler için flash tabanlı internet siteleri yapma imkanı tanımakta.
Neden Flash Temelli bir İçerik Yönetim Sistemi

İnternet sitemi geliştirirken flash ile neden uğraşayım diyosanız yanılıyorsunuz. Müşteriniz sizden flash bir internet sitesi istemiş olabilir. Ya da tasarımıyla sitenizi ziyaret edenleri etkilemek istiyor olabilirsiniz.

 

MotoCMS Resmi web sitesinde yazıldığı üzere, “FlashMoto İYS, Flash geliştiricilerine yönelik ve Web içeriğinin Flash tabanlı web sitelerinde yayımlanmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış, devrim niteliğindeki bir içerik yönetim sistemidir.”

 

Kulağa çok iyimser geliyor ama bunlar doğru. Ben Flash geliştiricisi değilim; ancak yarım saat içerisinde üst bilgi, gezinti, metin ve foto galerisine sahip basit bir sayfa taslağı oluşturabildim. Hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. Yapmanız gereken tek şey web siteniz için net bir fikir, hepsi bu. Diğer her şeyi MotoCMS sizin için yapacaktır.

 

Giriş yapınca, Flash tabanlı web sitesi oluşturmanın bütün aşamalarını anlatan Flash tabanlı İYS Sihirbazı ile karşılaştım. Bir dakika bile geçirmeden, beni adım adım site oluşturma sürecinde ilerleten Sihirbaz’dan yararlanmaya karar verdim. Gösterişli ve şık kontrol paneli ara yüzü beni çok şaşırttı. Her şey kolayca etiketlenebiliyor ve kolayca değiştirilebiliyor!

 

Flash tabanlı bir fotoğraf galerisi hazırlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Şimdi birkaç fotoğraf ekledim, bunlara açıklamalar ekledim ve fotoğraf albümlerine göre sıraladım. Ve işte! Hoş ve çarpıcı animasyon efektlerine sahip, aynı zamanda kolaylıkla değiştirilebilen harika bir slayt gösterisi hazırlamış oldum.

 

Birleştirmesi, kaydetmesi ve tarayıcıda ön izlemesini yapmak çok kolaydı. Günden güne Flashla çalışıyorsanız, swf’yi çıkartmanın, bunu sunucuya yüklemenin, test etmenin ve küçük her değişikliğiniz yapışınızda bunları tekrarlamanın çok zaman alıcı olduğunu biliyorsunuzdur.

 

AMA FlashMoto ile durum böyle değil! Flash tabanlı web sitenizi hiçbir kısıtlama olmadan anında yapabilirsiniz.

 

 

FlashMoto İYS ile hazırlanan Flash tabanlı web siteleri SEO dostudur; çünkü FlashMoto web sitenizi en iyi hale getirmeniz için tüm gerekli SEO seçeneklerini sunar:

 

Zengin içerikli Link, URL yapıları
Benzersiz Meta Başlıkları, tanımlar ve anahtar kelimeleri yazma olanağı
Görüntülerin alt & başlıklarını belirleme imkânı
Site haritası vb.

Flash Tabanlı CMS, İçerik Yönetim Sisteminin tam özellikleri

WYSIWYG editörü

Sınırsız sayıda sayfa ve pop-up ekleme imkânı
SEO seçenekleri
Beceri & yazılıma gerek yok
Çok dilli Kontrol Paneli ve web siteleri
Yazıtipi Yöneticisi
Medya Kitaplığı, Ön yükleme öğeleri

Flash geliştiricileri için olan özellikler:

Bütün web siteleri yönetilebilir
Güçlü ActionScript 3.0 API
Temel modüller bütünü (açılan menü, galeri, kontak formu, mp3 çalar, vb.)
Müşteriler için kullanımı kolay
Faydalı birimler ( kaydırma çubuğu, swf ve flv yükleyicisi, ilerleme çubuğu, düzenleyici ve sayfa numaralandırıcısı)
Özel modüller ve parçacık bütünleşmesi.

Sonuç

Eğer şaşırtıcı ve profesyonel bir Flash tabanlı web sitesi oluşturmak istiyor ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, FlashMoto Flash Tabanlı CMS sizin için harika bir çözüm.

 

Adı geçen içerik yönetim sistemi, hızlı ve interaktif Flash tabanlı web sitelerini oluşturmak için geliştirilmiştir. Tarz sahibi sanatçıların portfolyolarını oluşturmak için harika bir seçimdir.

 

Ayrıca müşterilerine web sitesini kolayca yönetebilmeleri ve bakımını sağlayabilmeleri için Flash tabanlı güzel web siteleri ve kontrol paneli sunmak isteyen Flash geliştiricileri için de çok uygundur.

 

Anadolu Reklam Ajansı Bu konuda Danışmanlı Hizmetleri Almak İsteyenler Başvurabilir

 

 

Thumbnail image

İletişim Bilgileri:
0322 459 37 37
0532 165 2 000
0545 200 222 0
0505 296 21 96

 

Merkez: Çınarlı Mah. 61014 Sok. No: 4 Arzu Apt. Zemin Kat: 2 Seyhan / ADANA Tel: 0322 459 37 37
Atölye: Döşeme Mah.60025 Sok. No: 24 Seyhan / ADANA Tel: 0322 431 11 54

 

 
Ajans Adana, Ajanslar Adana, Ajanslar Oyunculuk Adana, Alametifarika Reklam Ajansı Adana, En İyi Web Tasarım Şirketi Adana, Web Sayfa Tasarım Örnekleri Adana, Web Sayfası Yapan Firmalar Adana, Web Sitesi Dizaynı Adana, Web Sitesi Yapan Firmalar Adana, Web Tasarım Kampanya Adana, Web Tasarımı Yapan Firmalar Adana, Web Yazılım Firmaları Adana