Osmanlı Ebrusu Eğitimi Adana Osmanlı Ebrusu Eğitimi Adana Osmanlı Ebrusu Eğitimi Adana

Çocuklar İçin Ebru Eğitimi

Çocuklar İçin Ebru Eğitimi


Her çocuk yeteneklidir. Sadece ailelerin onları keşfetmelerini beklerler. Sizde çocuklarınızın yeteneklerini keşfetmek ve çocuğunuza yeni bir pencere açmak isterseniz Anadolu Sanat Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz.


Çocuklar İçin Ebru Eğitimi verebilecek başlıca sanat atölyesiyiz. Eğitimi verecek öğretmelerin bilgi ve donanımları, kurs ortamı ve kurs malzemelerinin tamamını atölyemizden tedarik edebilirsiniz. Böylelikle bu konuda sürekli araştırma yapmak ve zaman harcamak zorunda kalmazsınız.


Geleneksel El Sanatları alanının incisi olan ebru eğitimi konusunda yapılan çalışmaları web sitemizden inceleyebilirsiniz. Yapılan çalışmaların tamamı videolar ile desteklenmiştir. Böylelikle verilecek eğitimin içeriği hakkında bilgi sahibi olabilir ve gönül rahatlığı ile çocuğunuzu emanet edebilirsiniz.


Çocuklar İçin Geleneksel Osmanlı Ebru Sanatı ile tanışmak için en uygun kurs ortamını Anadolu Sanat Merkezi’dir. Çocuklara yönelik atölye çalışmaları sayesinde minik kahramanlarımız keyifli vakit geçireceklerdir. Böylelikle ebru sanatını tanıyacak ve kendi yeteneklerinin sınırlarını keşfedebilecekler.  Çocuğunuzun yaratıcılık sınırlarını keşfetmesi Çocuklar İçin Ebru Eğitimi veren atölyemiz sayesinde olabilir. Dilerseniz Büyüklere Yönelik Ebru Eğitimleri için hazırlanmış kurs içeriklerimi inceleyebilir, çocuğunuz ile birlikte atölyemize gelebilirsiniz.


Ebru dersleri genellikle 3 yaşından büyük çocuklar için düzenlenmektedir. Katılım oranına göre kendi yaş gruplarına göre de bölümlendirmeler yapılabilmektedir. Yeterli sayı oluşturarak talep etmeniz halinde çocuklardan oluşan gruplara yönelik uzun süreli ebru kurslarımız da açılmaktadır.


Büyüklere Yönelik Ebru Eğitimleri Adana, Çocuklar İçin Ebru Eğitimi Adana, Çocuklar İçin Geleneksel Osmanlı Ebru Sanatı Adana, Çocuklara Yönelik Osmanlı Ordusu Adana, Çocukların Gidebileceği Ebru Okulu Adana, Geleneksel El Sanatları Adana, GSF Hazırlık Adana, Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu Adana