Adanada Mutfak Eşyaları Çizimleri

Thumbnail image

Bu eski hırdavat parçalarını bir ustanın atölyesinden aldım. Karmaşık şekilleri çizim yeteneğinin sınanması için çok iyi olanaklar sunuyor. Bunları çizmeye kalktığınız zaman oranları doğru belirlemenin imkânsız olduğunu düşünebilirsiniz. Telaşa kapılmayın, hatalarınızı düzelterek ısrarla yeniden çizin. Bu alıştırmalar şekilleri ilk denemede doğru çizmenizi sağlamayı değil, hatalarınızı düzelterek yeniden çizmenizi ve nesnelere alıştıktan sonra onları nasıl göreceğinizi keşfedebilmenizi sağlamayı amaçlamaktadır. Geometri karmaşık veya basit olabilir ama şekil kombinasyonu bir profesyonel için bile sorundur. Bu nedenle, denemeye devam edin.

1. Genel yapının içindeki her öğenin şeklini çok basit ve net bir ana hatla çizin, her parçanın boyunu mümkün olabildiği ölçüde kesin belirlemeye dikkat edin. Bunu başaramazsanız, gözünüz ona takılır ve çiziminiz inandırıcı olmaz. Bu ilk aşamayı başarıyla tamamlamak güç olsa da çiziminizin sonraki bölümlerinin çok daha kolay olacağı kesindir.

2. Ana hat çiziminizden memnunsanız, ana yapı içindeki detaylı şekillere daha fazla netlik kazandırın. Bu şekilleri olabildiğince kesin hatlarla çizerseniz, mekanik nesneleri doğal şekillerden ayırt eden makine hassaslığını yakalayabilirsiniz. Çiziminizin teknik yönlerim doğru hâle getirmeden gölgeleme yapmaya kalkışmayın.

3. Son olarak, koyulukları, ışık yansımalarını ve dokuları titiz bir şekilde yerleştirerek metalik karakterin güçlü bir şekilde görülmesini sağlayın.

İlerleyen dört sayfa boyunca şekil, işlev ve malzeme açısından birbirinden farklı olan bir dizi nesneyi çizme alıştırması yapacaksınız. Her nesneye önceki sayfalarda anlatılan şekilde yaklaşın ve önce yapının kendisine ve dış hatlara konsantre olun. Her nesnenin nasıl göründüğü ve yapısının nasıl gösterilebileceği hakkında emin oluncaya kadar alıştırma yapmaya devam edin.

Nesnelerin yapılarını çizme alıştırmasını sürekli olarak yaparsanız, nesneleri giderek daha derinlikli ve nitelik açısından daha zengin görmeye başlarsınız. Bir süre sonra, nesnelere baktığınızda daha önce fark edemediğiniz bütün incelikleri görebilmeye başlayacaksınız.

Thumbnail imagekaselerThumbnail imagetencere karakalemThumbnail imagesaksı Thumbnail imagecam karakalem


Yetişkinler İçin Ebru Kursları

Yetişkinler İçin Ebru Kursları

Büyüklerle Ebru Çalışmalarımız Devam Etmektedir. Sanat için El Ele Sizlerde Ebru Eğitimine

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

İş Çıkışlarında Ebru Grupları

İş Çıkışlarında Ebru Grupları

İş Çıkışları Size Özel Grupları Açmaktayız. Aşkadaşlarınızla Aynı Ortamda Özel Zaman Geçirmek İçin Bizi Arayın.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Çocuklar İçin Ebru Kursları

Çocuklar İçin Ebru Kursları

Çocuklara Özel Ebru Kursları Düzenlemekteyiz. Çocuklar İçin Ebru Gösterileri Yapmaktayız.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Ebru Gösterileri Düzenlemekteyiz

Ebru Gösterileri Düzenlemekteyiz

İş Yerlerinizde Özel Günleriniz İçin Ebru Gösterileri Düzenlemekteyiz. Buda Sizin Şirketinizim İtibarını artırmakta, Müşterinizin Memnuniyeti Demektir..

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..


Karakalem İmgesel Kursumuz

Karakalem İmgesel Kursumuz

Karakalem Kursları, Karakalem kurslarımızda güzel sanatlara hazırlık veya özel ders seklinde yapılmaktadır.

Hafta içi ve hafta sonu grup seçenekleri mevcuttur. Hafta içi gruplar 01 Ekim – 30 Mayıs arasında,  hafta sonu grupları ise 12 boyunca devam eden gruplardır.  Mayıs sonu veya Haziran ayının ilk haftası, yapılan çalışmalar beğeniye sunularak sergimiz yapılır. Dileyen arkadaşlar çalışmalarını sergide satabilirler. Ayrıca şu an yapım aşamasında olan satış sayfamızda da resimlerinizin satışı sizin adınıza yapılacaktır.

Çocuklar için karakalem kurslarımız da çizim derslerimizde paket programlara tabidir. Cumartesi saat 10. 30 – 12. 30 saatleri arasında gelen öğrencilerimiz almaktadır. Bu gruplarda karakalem teknikleri öğretilmekle birlikte, diğer derslerde öğretilmektedir. Çocuklarda ince motor kaslarının gelişiminde çok büyük katkıları olmakla birlikte gördüğü eşyaları daha dikkatli bakması gerektiğini öğrenir. Dikkat algısı güçlenir. El becerileri artar. Sosyalleşir. Kendine güveni artar…

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Çocuklar İçin Ebru Kursları

Çocuklar İçin Ebru Kursları

Çocuklar İçin Ebru Eğitimi Her çocuk yeteneklidir. Sadece ailelerin onları keşfetmelerini beklerler. Sizde çocuklarınızın yeteneklerini keşfetmek ve çocuğunuza yeni bir pencere açmak isterseniz Anadolu Sanat Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Çocuklar İçin Ebru Eğitimi verebilecek başlıca sanat atölyesiyiz. Eğitimi verecek öğretmelerin bilgi ve donanımları, kurs ortamı ve kurs malzemelerinin tamamını atölyemizden tedarik edebilirsiniz.

Geleneksel El Sanatları alanının incisi olan ebru eğitimi konusunda yapılan çalışmaları web sitemizden inceleyebilirsiniz. Yapılan çalışmaların tamamı videolar ile desteklenmiştir. Böylelikle verilecek eğitimin içeriği hakkında bilgi sahibi olabilir ve gönül rahatlığı ile çocuğunuzu emanet edebilirsiniz.

Çocuklar İçin Geleneksel Osmanlı Ebru Sanatı ile tanışmak için en uygun kurs ortamını Anadolu Sanat Merkezi’dir. Çocuklara yönelik atölye çalışmaları sayesinde minik kahramanlarımız keyifli vakit geçireceklerdir. Böylelikle ebru sanatını tanıyacak ve kendi yeteneklerinin sınırlarını keşfedebilecekler.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları

Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları

Güzel Sanatlarına fakültelerine giriş yapmak isteyen öğrencilerin vakit az kaldı diye bir sene beklemesine gerek kalmamaktadır. Hızlandırılmış kursumuz ile üniversitelerin güzel sanatlar fakültelerinde iç mimarlık eğitimi almak isteyenler için kaliteli bir eğitim imkanı sunuyor.

Kurs içeriğinde yer alanlar ile sınav heyecanınızı yenmenizi sağlayacak, çizim tekniğinizi ve bilginizi geliştirecek, kariyerinize yön vermenizi sağlayacaktır. Güzel Sanatlara Hazırlık Kursunda eğitim veren bilgili öğretmenlerimiz ile çok büyük bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun olmuş eğitmenler, geniş ve ferah atölyeler, özel ders imkanlarıyla Türkiye’nin en iyi İç Mimarlık Kursu sizleri güzel sanatlar sınavlarına başarıyla hazırlayacak. Güzel Sanatlar Kursu ile kendinize güvenecek ve sınavlardan başarıyla geçeceksiniz.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Yetişkinler İçin Hobi Kursları

Yetişkinler İçin Hobi Kursları

Çizim konusunda sahip olduğunuz yetenekleri geliştirmek istiyorsanız ve bunun için de çizim eğitim hanesi olarak kaliteli bir hizmet veren bir merkez arayışı içindeyseniz bizler sizlerin yanınızda yer almak için hazırız. Bu anlamda görsel sanatlar atölyesi arayışına da bizler verdiğimiz kaliteli hizmet ile bir son vermekteyiz.

Anadolu Sanat Merkezi olarak biz işini seven ve sanata elinden gelen katkıyı yapmak isteyen tecrübeli öğretmenlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Burada sizler güvenli bir ortam bulacak ve sadece sanat anlamında değil bilim atölyesi olarak hizmet vermemizden de memnun olacaksınız.

Sadece yetişkinler için değil aynı zamanda çocuklar için başarılı çocukların atölyesi olarak da adımızı duyurmayı işimizi severek yapmamız ile başarmaktayız. Çizim eğitim hanesi olan merkezimizde eğitim almaktan çok memnun olacaksınız.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Thumbnail imagemutfak eşyaları Thumbnail imagenaturmortThumbnail imagegazete kağıdı çizimiThumbnail imagemutfak eşaları çizimi

Thumbnail imagecezve Thumbnail image cam çizimiThumbnail imagebardakThumbnail imageibrik

Thumbnail imageharika ibrik Thumbnail imagedemir sürahi Thumbnail imagemasa örtüsü Thumbnail imagegece-lambası

 


Hangi Kursları Katılabilirsiniz
Gurur Tablolarımız İnceleyiniz
Kurs Saatini ve Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız
Öğrenci Çalışmaları Görmek İçin Tıklayınız
Anadolu Sanat Marketi Görmek İçin Tıklayınız


VideoDerslerVideo Dersler İzle

KarakalemBoyamaKarakalemBoyamaKuruBoyaKuruBoyaSuluBoyaDersleriSuluBoyaPastelBoyaPastelBoyaYagliBoyaYagliBoyaPerspektifCizimleriPerspektifDijitalBoyamalarDijital

Thumbnail image

İletişim Bilgileri:


0322 459 37 37
0532 165 2 000
0545 200 222 0
0505 296 21 96
Merkez: Çınarlı Mah. 61014 Sok. No: 4 Arzu Apt. Zemin Kat: 2 Seyhan / ADANA 0322 459 37 37
Atölye: Döşeme Mah.60025 Sok. No: 24 Seyhan / ADANA 0322 431 11 54


 

 

Adanada Mutfak Eşyaları Çizimleri, adanadaki en iyi desen çizim örnekleri, desen çizim örnekleri, en başarılı desen çizim örnekleri, en güzel desen çizim örnekleri, en hesaplı desen çizim örnekleri, en hit desen çizim örnekleri, en iyi desen çizim örnekleri, en kaliteli desen çizim örnekleri, en son desen çizim örnekleri, en süper desen çizim örnekleri, en ucuz desen çizim örnekleri, en uygun desen çizim örnekleri, en yeni desen çizim örnekleri, özel desen çizim örnekleri