Adanada Çok Güzel Karakalem Desenleri

Thumbnail image
0322 459 37 37
0532 165 2 000
0545 200 222 0
0505 296 21 96
Merkez: Çınarlı Mah. 61014 Sok. No: 4 Arzu Apt. Zemin Kat: 2 Seyhan / ADANA Tel: 0322 459 37 37
Atölye: Döşeme Mah.60025 Sok. No: 24 Seyhan / ADANA Tel: 0322 431 11 54

Sözün Görselleşmesi Ve İmge İmge, aslında hayattan ayrı duruyor gibi gözükse de özel bir yapıyla, ruhla, dille, tavırla hayattan izler taşımaktadır. Bu yönüyle imgenin canlılık özelliği taşıdığı söylenebilir. Nerede, ne anlamda bir davranış ve algılayış biçimi sergileyeceği tam olarak bilinemez. Bazen derin bir anlam, bazen de derin görsellikler taşıyabilir.

Bu özelliklerin algılanması, tarihsel süreç içerisinde farklı yorumlara denk düşebilir. Görülen ve okunan her sanat ürünü, alımlayıcıyı kendine yaklaştırdığı kadar, farklı bir boyuta taşıyarak uzaklaştırabilir de. Anlam bu noktada, imgeden çok, zamanın ona yüklediğiyle ilgilidir. Şiire imge zemini ne kadar uyarsa, görsel olana da bir o kadar zemin oluşturduğu söylenebilir. Sözün imge gücü, alımlayan tarafından, söz bilinciyle test edilerek yorumlanırken, resmin imge gücü görsel bilincin algı düzeyiyle belli bir noktaya ulaşır. Çünkü sanat ürünü alımlayıcısıyla arasında zorunlu bir iletişim, zorunlu bir bağ kurar, kurulan bu bağ da, ürünün imgesinin bir başka bilinçte kök saldığı anlamına gelmektedir.

Dolayısıyla alımlayıcı, ürünün özümsenişinde farklılıkları algıladığı an imgesel bir yaklaşım içerisine girer. Bu süreç içerisinde, okurun kendi bilincinde adlandırmakta güçlük çektiği, kesinleştiremediği ama duyuları aracılığıyla edindiği imgelerle donatılmış olanı, algılayabildiği söylenebilir. Bu aşamada harekete geçen imgelemdir; imgeyi var olduğu alandan alıp, bir diğer alanda varolmayı sağlamak da, yine imgelem gücüyle ilişkilidir. Alımlayıcı imgeleminde dönüştürdüğü imgeleri de, daha sonra bir başka biçime dönüştürebilme olanaklarını arayacaktır. Bu arada uyaran nesne olarak söz (şiir) görsellikle birlikte, farklı içeriklerle, üretenin öznel dünyasında yeni bir bilinç oluşturarak var olmaya başlayacaktır.

Thumbnail imageKarakalem DesenlerThumbnail imageKarakalem DesenlerThumbnail imageKarakalem DesenlerThumbnail imageKarakalem Desenler


Yetişkinler İçin Ebru Kursları

Yetişkinler İçin Ebru Kursları

Büyüklerle Ebru Çalışmalarımız Devam Etmektedir. Sanat için El Ele Sizlerde Ebru Eğitimine

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

İş Çıkışlarında Ebru Grupları

İş Çıkışlarında Ebru Grupları

İş Çıkışları Size Özel Grupları Açmaktayız. Aşkadaşlarınızla Aynı Ortamda Özel Zaman Geçirmek İçin Bizi Arayın.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Çocuklar İçin Ebru Kursları

Çocuklar İçin Ebru Kursları

Çocuklara Özel Ebru Kursları Düzenlemekteyiz. Çocuklar İçin Ebru Gösterileri Yapmaktayız.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Ebru Gösterileri Düzenlemekteyiz

Ebru Gösterileri Düzenlemekteyiz

İş Yerlerinizde Özel Günleriniz İçin Ebru Gösterileri Düzenlemekteyiz. Buda Sizin Şirketinizim İtibarını artırmakta, Müşterinizin Memnuniyeti Demektir..

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..


Karakalem İmgesel Kursumuz

Karakalem İmgesel Kursumuz

Karakalem Kursları, Karakalem kurslarımızda güzel sanatlara hazırlık veya özel ders seklinde yapılmaktadır.

Hafta içi ve hafta sonu grup seçenekleri mevcuttur. Hafta içi gruplar 01 Ekim – 30 Mayıs arasında,  hafta sonu grupları ise 12 boyunca devam eden gruplardır.  Mayıs sonu veya Haziran ayının ilk haftası, yapılan çalışmalar beğeniye sunularak sergimiz yapılır. Dileyen arkadaşlar çalışmalarını sergide satabilirler. Ayrıca şu an yapım aşamasında olan satış sayfamızda da resimlerinizin satışı sizin adınıza yapılacaktır.

Çocuklar için karakalem kurslarımız da çizim derslerimizde paket programlara tabidir. Cumartesi saat 10. 30 – 12. 30 saatleri arasında gelen öğrencilerimiz almaktadır. Bu gruplarda karakalem teknikleri öğretilmekle birlikte, diğer derslerde öğretilmektedir. Çocuklarda ince motor kaslarının gelişiminde çok büyük katkıları olmakla birlikte gördüğü eşyaları daha dikkatli bakması gerektiğini öğrenir. Dikkat algısı güçlenir. El becerileri artar. Sosyalleşir. Kendine güveni artar…

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Çocuklar İçin Ebru Kursları

Çocuklar İçin Ebru Kursları

Çocuklar İçin Ebru Eğitimi Her çocuk yeteneklidir. Sadece ailelerin onları keşfetmelerini beklerler. Sizde çocuklarınızın yeteneklerini keşfetmek ve çocuğunuza yeni bir pencere açmak isterseniz Anadolu Sanat Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Çocuklar İçin Ebru Eğitimi verebilecek başlıca sanat atölyesiyiz. Eğitimi verecek öğretmelerin bilgi ve donanımları, kurs ortamı ve kurs malzemelerinin tamamını atölyemizden tedarik edebilirsiniz.

Geleneksel El Sanatları alanının incisi olan ebru eğitimi konusunda yapılan çalışmaları web sitemizden inceleyebilirsiniz. Yapılan çalışmaların tamamı videolar ile desteklenmiştir. Böylelikle verilecek eğitimin içeriği hakkında bilgi sahibi olabilir ve gönül rahatlığı ile çocuğunuzu emanet edebilirsiniz.

Çocuklar İçin Geleneksel Osmanlı Ebru Sanatı ile tanışmak için en uygun kurs ortamını Anadolu Sanat Merkezi’dir. Çocuklara yönelik atölye çalışmaları sayesinde minik kahramanlarımız keyifli vakit geçireceklerdir. Böylelikle ebru sanatını tanıyacak ve kendi yeteneklerinin sınırlarını keşfedebilecekler.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları

Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları

Güzel Sanatlarına fakültelerine giriş yapmak isteyen öğrencilerin vakit az kaldı diye bir sene beklemesine gerek kalmamaktadır. Hızlandırılmış kursumuz ile üniversitelerin güzel sanatlar fakültelerinde iç mimarlık eğitimi almak isteyenler için kaliteli bir eğitim imkanı sunuyor.

Kurs içeriğinde yer alanlar ile sınav heyecanınızı yenmenizi sağlayacak, çizim tekniğinizi ve bilginizi geliştirecek, kariyerinize yön vermenizi sağlayacaktır. Güzel Sanatlara Hazırlık Kursunda eğitim veren bilgili öğretmenlerimiz ile çok büyük bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun olmuş eğitmenler, geniş ve ferah atölyeler, özel ders imkanlarıyla Türkiye’nin en iyi İç Mimarlık Kursu sizleri güzel sanatlar sınavlarına başarıyla hazırlayacak. Güzel Sanatlar Kursu ile kendinize güvenecek ve sınavlardan başarıyla geçeceksiniz.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Yetişkinler İçin Hobi Kursları

Yetişkinler İçin Hobi Kursları

Çizim konusunda sahip olduğunuz yetenekleri geliştirmek istiyorsanız ve bunun için de çizim eğitim hanesi olarak kaliteli bir hizmet veren bir merkez arayışı içindeyseniz bizler sizlerin yanınızda yer almak için hazırız. Bu anlamda görsel sanatlar atölyesi arayışına da bizler verdiğimiz kaliteli hizmet ile bir son vermekteyiz.

Anadolu Sanat Merkezi olarak biz işini seven ve sanata elinden gelen katkıyı yapmak isteyen tecrübeli öğretmenlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Burada sizler güvenli bir ortam bulacak ve sadece sanat anlamında değil bilim atölyesi olarak hizmet vermemizden de memnun olacaksınız.

Sadece yetişkinler için değil aynı zamanda çocuklar için başarılı çocukların atölyesi olarak da adımızı duyurmayı işimizi severek yapmamız ile başarmaktayız. Çizim eğitim hanesi olan merkezimizde eğitim almaktan çok memnun olacaksınız.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Thumbnail imageKarakalem DesenlerThumbnail imageKarakalem DesenlerThumbnail imageKarakalem DesenlerThumbnail imageKarakalem Desenler

Thumbnail imageKarakalem İnsanThumbnail imageKarakalem İnsanThumbnail imageKarakalem İnsanThumbnail imageKarakalem İnsan

Thumbnail imageKarakalem İnsanThumbnail imageKarakalem İnsanThumbnail imageKarakalem İnsanThumbnail imageKarakalem İnsan

 


Hangi Kursları Katılabilirsiniz
Gurur Tablolarımız İnceleyiniz
Kurs Saatini ve Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız
Öğrenci Çalışmaları Görmek İçin Tıklayınız
Anadolu Sanat Marketi Görmek İçin Tıklayınız


VideoDerslerVideo Dersler İzle

KarakalemBoyamaKarakalemBoyamaKuruBoyaKuruBoyaSuluBoyaDersleriSuluBoyaPastelBoyaPastelBoyaYagliBoyaYagliBoyaPerspektifCizimleriPerspektifDijitalBoyamalarDijital

Thumbnail image

İletişim Bilgileri:


0322 459 37 37
0532 165 2 000
0545 200 222 0
0505 296 21 96
Merkez: Çınarlı Mah. 61014 Sok. No: 4 Arzu Apt. Zemin Kat: 2 Seyhan / ADANA 0322 459 37 37
Atölye: Döşeme Mah.60025 Sok. No: 24 Seyhan / ADANA 0322 431 11 54


 

 

Adanada Çok Güzel Karakalem Desenleri, adanadaki en iyi karakalem insan portreleri, en başarılı karakalem insan portreleri, en güzel karakalem insan portreleri, en hesaplı karakalem insan portreleri, en hit karakalem insan portreleri, en iyi karakalem insan portreleri, en kaliteli karakalem insan portreleri, en son karakalem insan portreleri, en süper karakalem insan portreleri, en ucuz karakalem insan portreleri, en uygun karakalem insan portreleri, en yeni karakalem insan portreleri, karakalem insan portreleri, özel karakalem insan portreleri